| AneNakamura a întrebat:

Imi puteti da un site pe care sa vad "Akatsuki no Yona" in romana, eu nu am gasit decat pana la episodul 9 si chiar imi placea si acum imi vine sa morr! Ajutati-ma fani animewinking Dau funa! big grin

Răspuns Câştigător
| Hyourinmaru a răspuns:

Stii ca este ongoing si ca au aparut doar 9 episoade pana acum, nu?

| AneNakamura explică (pentru Hyourinmaru):

Da, am aflat aseara, mersi oricum, stii cumva cand apare episodul 10?

| Hyourinmaru a răspuns (pentru AneNakamura):

Http://anilist.co/anime/20770/AkatsukinoYona
Peste 2 zile apare in Japonia. Cateva zile dupa aceea o sa apara si cu subtitrare in romana.