| b3b3lushaa a întrebat:

Imi puteti spune cum se face copertile pentru pagini de facebook? cu fete desenate si cu mai multe chestii, intelegeti voi... daca nu intrati pe facebook si cautati la paginiile de acolo. Va rooooog urgenttt!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Poti sa faci si tu, oricine poate.
Coverurile nu sunt decat poze care au o anumita dimensiune.
Bafta :-)

| BlackAngel112 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de Paint Tool Sai si aice este un tutorial cuimagini ce te ajuta. Poti vedea cum pui imagine de fundal.Adica poti sa faci sa para ca sunt din Naruto.
http://fansasusaku.worldnaruto.com/t1338-tutorial-pentru-incepatori sper sa te ajute.Meritam funda dar nah...

| b3b3lushaa explică (pentru BlackAngel112):

Da o cam meritai, dar na soarta!