| AlessioFlueraru a întrebat:

Imi recomandati un anime? VA ROG! Sa fie ceva cu actiune si na un anime cum ar fi Demon Slayer! Dau funda

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna pai am asa, nu foarte multe dar sunt foarte bune...
-Hunter x Hunter(cel mai tare anime ever, opinia mea personala, sa urmaresti varianta din 2011 este mai bine desenat).
-Nanatsu No Taizai
-Attack on Titan
-Devil s Line
-Elfen Lied
Vizionare Placuta!

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pana acum am vazut un singur anime: Cells at work; a fost destul de bine facut.

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Goblin Slayer

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt o multime de animeuri la care ai putea sa te uiti. Iar daca zicem unele posibil sa le fi vazut deja.
Nu stiu cu ce sa incep. Jojo? big grin

| BlueFire4453 a răspuns:

Iti recomand, Tokyo Ghoul(4 sez), Owari no Seraph(2 sez), Hunter x Hunter2011(1 sez 130 de ep) si Death Note(1 sez).
Sper ca te-am ajutat!

| AlessioFlueraru explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Păi le-am văzut! si ai dreptate hunter X hunter e cel mai tare!

| Casa a răspuns:

Ovelord!

| summergirl345 a răspuns:

Beastars (celelalte pe care le aveam în minte s-au menționat deja).