| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie cine este mai puternic din: itachi,madara,naruto, tobi sau sasuke

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Naruto, fiind protagonsitul, avand cea mai puternica bestie ( Kyuubi) si putand invoca modul eremit si broastele gigant; Totusi dupa el ar fi sasuke, pentru ca asa a fost conceput anime-ul. Si apropo. Tobi nu e Madara. Ci Tobi e obito, deci e doar o simpla confuzie. Si Naruto si Sasuke nu sunt egali happy desi il prefer pe Sasuke, stiu clar ca Naruto il ia la orice tongue

16 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Bineinteles ca Naruto. Totusi din cate am auzit eu Kishi ar fi spus ca Naruto si Sasuke vor fi inttotdeauna rivali si daca unul avanseaza, atunci avanseaza si celalalt. Madara este de asemenea foarte puternic, abia astept sa vad cum si cine ( dar cred ca Naruto) il va invinge.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Am auzit ca naruto, alta data specizeaza de la ce.

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu cred ca Naruto si nu pentru ca este personajul principal...ci si pentru ca daca monstrul din interiorul lui ar fi eliberat ar fi mare dezastru deci naruto
P.S. nu urmaresc momentan, am urmarit cand era pe jetix sau pe ce canal era...

| Andeuta a răspuns:

Eu cred ca Naruto din moment ce e personajul principalbig grin

| DeKoniec a răspuns:

Naruto

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Naruto big grin (....nu pot explica, pur si simlu e cel mai puternic.)

| IchigoFullbring a răspuns:

Tobi e madara, cred ca sasuke si naruto sunt egali la forta, chackra si jutsu amandoi cred ca sunt cei mai puternici

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Naruto Uzumaki laughing

| elisa820 a răspuns:

Naruto este cel mai puternic oentru ca este un personaj pozitiv.

| ミハイル a răspuns:

Daca citesti numele anime`ului iti dai seama -.-.

| OsOcAr a răspuns:

Madara

| Bz a răspuns:

Naruto!

| Antonioooo a răspuns:

Clar este Naruto

| olceancristian a răspuns:

Sasuke

| L0n3tistuµ a răspuns:

Naruto, doar este personajul principal.