| ITaChi04 a întrebat:

Daca itachi ar fi fost serios in lupta cu sasuke si i-ar fi luat ochii, (devenind un utilizator de EMS) credeti ca ar fi putut deveni mai puternic decat MADARA(e vorba de madara nu de tobi)?

Răspuns Câştigător
| Cristian2003 a răspuns:

Chiar daca Itachi ii lua ochii lui Sasuke si ar devenii un utilizator de EMS tot nu ar putea sa il invinga pe Madara deoarece madara stapaneste stilul lemnului si are si rinegan, oricum madara stapaneste si alte jutsuri puternice, iar Itachi cand nu foloseste sharinganul foloseste jutsuri de foc
deci, Itachi nu-l poate invinge pe Madara. Sper ca te-am ajutat

16 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Sunt de acord cu Cristian2003, ITaChi04, mai ales cu Zoki!

| Zoki a răspuns (pentru Niklauss):

Macar o data suntem si noi de acord laughing

| Niklauss a răspuns (pentru Zoki):

Pai am mai fost odata atuni la intrebarea despre madara. si apropo de madara de ce ti-ai schimbat imaginea ca ii naspa asta fara suparare dar imi placea mai mult aia cu madara

| Zoki a răspuns (pentru Niklauss):

Pe bune? o.o Nu credeam ca ii pasa cuiva cum arata imaginea mea de profil laughing Si apoi, nu cred ca am sa o schimb, pentru ca de obicei ceilalti ma luau drept baiat din cauza profilului; si nu imi place sa fiu luat drept baiat pentru ca cand spun ceva in gen ca un baiat din anime e dragut, ceilalti gandesc chestii ciudate laughing

| Niklauss a răspuns (pentru Zoki):

Esti fata? laughing eu tin cont de poza cuiva la orice asa sunt eu!

| Zoki a răspuns (pentru Niklauss):

Da, sunt fata. Imi pare rau sa te dezamagesc happy

| Cristian2003 a răspuns:

Dar tu ITaChi04 crezi ca daca Itachi avea EMS putea sa-l invinga pe Madara?

| ITaChi04 explică (pentru Cristian2003):

Sincer sa fiu NU cred. Madara are si celulele primului HOkage si rinnengan.
Itachi ar avea sanse, dar sanse miciwinking

| Cristian2003 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda!

| Marian619 a răspuns:

Mereu am crezut ca itachi e cel maiputernic dintre toti

| DrNefarious450 a răspuns:

Cui i pasa de Itachi? Chiar daca stiu adevarul despre el pentru mine tot un ucigas ramane happy

| Zoki a răspuns (pentru DrNefarious450):

Stiu ca nu ar trebui sa ma implic, dar te rog nu -l comenta pe Itachi. Chiar daca si-a ucis clanul si este un ucigas, nu crezi ca a suferit destul? Nu e ca si cum el si-a dorit asta

| DrNefarious450 a răspuns (pentru Zoki):

Daca ar fi vrut sa fie un erou mai bine se sinucidea si isi salva calnul, eu stiu cat de greu e sa pierzi pe cineva drag, dar pe un clan intreg? sad

| DrugDREAMS99 a răspuns (pentru DrNefarious450):

Asa cum ti-ai spus tu pararea, asa mi-o spun si eu comentand la raspunsul tau happy. Si daca este un ucigas ce? A suferit destul, nu trebuie judecat! Adevarul despre el este tot ceea ce conteaza, si daca nu iti pasa, nu mai comenta despre EL. Daca ar mai fi in viata acum, eu personal il vedeam pe Itachi ca pe un hokage excelent!

| Zoki a răspuns (pentru DrNefarious450):

Imi pare sincer rau ca ai avut parte de o asa experienta (sa pierzi pe cineva drag).
Stii, Itachi nu a vrut sa fie erou, a dorit doar sa fie pace in sat. Ai dreptate, un clan intreg sa fie ucis e o chestie groaznica, dar nu prea a avut de ales.
Apropo, e doar un anime, nu vreau sa ma cert. Fiecare are parerea lui. Imi pare rau ca am comentat raspunsul tau, era doar o chestie pe care o gandeai.

| DarkFaust a răspuns:

Cu siguranta da! pentru ca Itachi poseda o cantitate ft mare de putere si daca ar fi avut Eternal Sharingan ar fi fost mult mai puternic decat madara, gandeste-te ca el nu a luptat serios si era extrem de puternic mai ales cand l-a invocat pe Susanoo!happy