| sjgdhsa a întrebat:

Imi spuneti si mie la imvu cum sa fac bani dar nu cu free credits cu un hack 2013 dar sa nu fie hack pentru naivi depe net sa schimbi bani va rog ajutor! Funda! XD.

6 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

1.Sa nu te iei dupa aia care lasa comm cu linkurile lor cati fura conturile si bag o pla in ei. 2.Am vazut eu niste reclame pe sus cand umblii la profile, stream (etc) unde zice: Get credits! cred si apasa acolo iti va trebui numarul de telefon si sa zici ce retea. Funda

| sjgdhsa explică (pentru Mistiss):

Alea sunt hackuri pentru naivi sa stii am avut un cont si mi la banat din cauza ai
.

| PAI2 a răspuns:

Da iti spun.

| Varga_Izabela_2000 a răspuns:

Ghici ce? Am un cod de credite IMVU și am acceptat! Veți obține o complet gratuit de http://linkbitty.com/imvucredits2014