| ovidiumt a întrebat:

Imi ziceti niste anime-uri ca si Naruto, Fairy Tai, One Piece, Bleach?

6 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Salut.

Eu nu am de gand sa iti fac liste cu sute de anime-uri, dar iti recomand ceva ce am vizionat. Deci, pe langa ce ai mentionat ai putea sa vizionezi Hunter x Hunter, Magi (ambele sezoane). Astea doua sunt minunate si sunt ambele aventura. Daca iti place violenta ai putea sa incerci Attack on titans sau Tokyo Ghoul. Tokyo Ghoul este destul de popular dar anime-ul nu e aparut tot, deci practic e mai mult o manga.

Sper sa iti placa macar ceva^-^

| Skylimit a răspuns:

A aparut un nou episod din Fairy Tail. Fairy tail este cel mai tare anime (parerea mea). Iti recomand Death Note, Attack on Titan si Full Metal Alchemist. In cel mai rau caz sa te uiti la Tokyo Raven's rolling on the floor

| RobertSteaua02 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Inazuma Elevenwinking

| I04n4 a răspuns:

-Soul Eater
-Inuyasha
-Katekyou Hitman Reborn
-Full Metal Alchemist
-Yu Yu Hakusho
-Star Driver
-Mirai Nikki
-Neo Angelique Abyss
-Beelzebub
-Medaka Box
-Pandora Hearts
-Shakukan no Shana
-Strike the Blood
-Ao no Exorcist
-Law of Ueki
-Code Geass
-La Storia della Arcana Famiglia

| Krillin69 a răspuns:

Dragon Ball

| sporis a răspuns:

Eu it recomand sa urmaresti si dragon ball dragon ball z dragon ball gt si filmele noi care a iesit