| Gojotza24 a întrebat:

Ce anime-uri preferati(Bleach, Naruto, Naruto Shippuuden, One Piece, Fairy Tail. Dragon Ball)?

16 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Naruto Shippuuden"

| Bezea a răspuns:

Din cele enumerate de tine prefer One Piece. Ar mai fi Death Note un anime super, Spice and Wolf, Code Geass, Ouran Highschool Host Club etc.

| MenInShadow a răspuns:

Bleach, fairy tail, Dragon ball(dar prefer dbZ) si One piece. Naruto nu-mi place deloc

| spinake a răspuns:

Bleach,Naruto,Naruto Shippuuden,One Piece, Fairy Tail, Dragon Ball fiecare are o poveste unica de aceea este o placere sa le vezi happy TOATE

| wBroscuța a răspuns:

Sincer prefer Fairy Tail din toata lista. Chiar daca nu a fost difuzat la TV il poti gasi pe net si e foarte tare dupa mine. Si OVA-urile sunt amuzante nici nu pot sa le selectez. Totusi la anime-ul acesta imi place relatia dintre toti membrii Fairy Tail, de LLuvia(Juvia), Gajeel, Jellal(Gerard), Lucy, Happy, Erza,..., si de fapt de toti pentru ca autorul are un stil remarcabil sa-si creeze personajele. Chiar si de Faust imi place^^

Naruto, ei bine are o poveste interesanta si personaje atractive(doar e shonen) totusi romanii sunt innebuniti dupa SakuSasu si exagereaza oarecum adica in afara ca ar fi clasica poveste "inger-demon" pe care Eminescu a abordat-o nu prea vad mare chestie la ei dar ma rog^^
App. acum te iau la intrebaribig grin Deci, tie care-ti plac?smug

| Madalina285 a răspuns:

Cred ca Naruto,mi-a placut foarte mult acel desen animat, desigur, atunci cand se difuza.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Naruto Shippuden! big grin

| randy34 a răspuns:

Naruto, naruto shippuden, si fary tail.

| Inori a răspuns:

In ordine: One Piece - Naruto/Naruto shippuden - Bleach.
La db nu m-am uitat iar la fairy tail am vazut prea putin ca sa iti spun. >big grin

| AnuriM13 a răspuns:

Naruto shippuden clar :X

| AlexiaD a răspuns:

Salut!happy
Din lista de mai sus imi place Naruto Shippuden.
Alte anime-uri care imi mai plac sunt Kaleido Star, Nana, Paradise Kiss

| cargodrive a răspuns:

Naruto shippuden, Bleach si one piece.Desene unicewinking happy big grin

| YourIllusion a răspuns:

Naruto Shipuuden e tare.Incearca sa privesti Death Note! foarte tare

| bitzu14 a răspuns:

Naruto, dragon ball si kaleido star ^^

| MarRianN a răspuns:

Naruto shippuden

| AdyKyuubi a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuuden si ar mai fi Death Note aproape la fel de tare ca Naruto...si am uitat ar mai fi Bleach