| Skypee a întrebat:

In ce episod se intralneste Sasuke cu Itachi, dupa ce la inviat Kabuto.

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Inca nu s-au intalnit ce ai vazut tu a fost manga sau altceva, in episodul urmator adica 330 abia apare Sasuke.

4 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Nu s-au intalnit aia era manga cred ca in episodul 330 daca nu ma insel va apare intalnirea lor.

| TofanCristi a răspuns:

85-86-87, aşa cred. Nu prea am înţeles întrebarea happy

| Skypee explică (pentru TofanCristi):

Pai itachi dupa ce a murit o sa fie inviat de Kabuto si ma refeream in ce episod o sa se intalneasca itachi cu sasuke dupa ce a inviat.

| Skypee explică (pentru TofanCristi):

Acum sper sa intelegi intrebarea tongue