| ANDI189122 a întrebat:

In ce episod se lupta Naruto si Jiraya Vs Kadashi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupta in sine incepe in episodul 188 sau la sf ep 187. Uita-te la tot episodul si o sa te convingi.Si ma refer la naturo Shippude, nu la naruto.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se lupta Naruto si Jiraya cu Kakashi? Nu tin minte sa se fi intamplat asta...

| ANDI189122 explică:

Nu Kakashi ma kadashi cauta pe youtube Naruto and Jiraya VS Kadashi. Atunci cand Naruto face pentru prima data odama rasengan.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ANDI189122):

Aa scuze am crezut ca ai scris gresit Kakashi happy greseala mea.
Episodul este 187 atunci.

| ANDI189122 explică (pentru anonim_4396):

Ma-m uitat dar nu este acela

| anonim_4396 a răspuns (pentru ANDI189122):

Lupta in sine incepe in episodul 188 sau la sf ep 187. Uita-te la tot episodul si o sa te convingi.Si ma refer la naturo Shippude, nu la naruto.