| EmiliaSd88 a întrebat:

In desenul animat pokemon,lucreaza mai multi desenatori, adica unul deseneaza oameni iar altul deseneaza pokemonii sau sunt facuti toti de acelasi desenator?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multihappyfunda?

| MrAlex a răspuns:

Nu sunt mai multi...este doar 1

| Allix13 a răspuns:

In majoritatea benzilor desenate sau desene lucreaza doar un desenator deoarece isi doresc ca grafica sa fie asemanatoare dar uneori daca se aduna o echipa... poate lucra fiecare la ceva(X face BG, Z face personaje, etc)... sper ca ti-am fost de folos