| UnVis a întrebat:

In manga Kakashi moare?

Răspuns Câştigător
| Deriol a răspuns:

Nu, nu moare, in manga Neji moare. Cu toate ca nu sunt sigur, ca in manga nu prea l-am mai vazut..deci nu stiu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încă nu a murit dar nici mult nu mai are.Este doar rănit grav în urma bătăliei cu Obito.Ar fi chiar naşpa să moară şi Kakashi.

| UnVis explică (pentru anonim_4396):

Sper sa nu moara in animecrying

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnVis):

Păi şi eu sper asta.E unul din personajele mele preferate şi n-aş vrea să moară şi ăsta ca celelalte. Oricum în anime nu moare dacă n-a murit în manga.Şi nici în manga nu cred că va muri.Ar fi prea de tot să moară şi el.