| Adda25 a întrebat:

In Naruto Shippuuden, dupa lupta dintre Naruto si Pain, cand va fi reparata Konoha? Adica cam prin ce episod? Dau funda

Răspuns Câştigător
| jokcsha a răspuns:

Dupa acea lupta Konoha se va repara in timp adica nu instant nici dupa al 4 razboi ninja nu va fi gata Daca te vei uita la ultimul film THE LAST NARUTO MOVIE vei vedea ca va refacut in intregim si marit foarte mult. dar. si asa pe parcurs la el se vor reface casele academia etc

1 răspuns:
| InVPent a răspuns:

Da, o să fie reparată. Din câte îmi aduc eu aminte... in jur de 175-185 e reparată Konoha.