| ManStar a întrebat:

Ma uit la Naruto Shippuuden am ajun la episdou 192. Chiar atunci cand satul este distrus de Pain si Naruto il opreste. Dar vreau sa stiu in ce episod satul va fi recostruit.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MalusDacus a răspuns:

Nu.Le-am downloadat dupa fielist, pe cele titrate in romana de shinobi-fansub. P.S 324 este ultimul episod aparut joi.

4 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Nu cred ca va fi reconstruit, ca acel episod a fost din cate stiu ultimul(mi-am sous doar opinia0

| bcalex96 a răspuns:

Salut sunt la zi cu episoadele si inca se mai construieste nu este inca gata oarecum a inceput al 4 lea razboi ninja deci nu prea e timp. bafta la vizionat

| MalusDacus a răspuns:

Nu este ultimul, eu sunt pe la 230.Il reconstruiesc in mai multe episoade, pe parcurs ca sa zic asa.

| ManStar explică (pentru MalusDacus):

Pe trilulilu te uiti?

| MalusDacus a răspuns (pentru ManStar):

Nu.Le-am downloadat dupa fielist, pe cele titrate in romana de shinobi-fansub. P.S 324 este ultimul episod aparut joi.