| Andrei112011 a întrebat:

Inca un comic http://i.imgur.com/iUVYb.png sa inceapa criticile, sper totusi sa va placa.

Răspuns Câştigător
| CrazyKitty a răspuns:

@Andrei3D
Grafica mai trebuie putin inbunatatita, mai exerseaza, ideea, insa, e buna. Inca putin si, pote iti va iesi un comic mai bun data viitore.
Pace.

7 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Naspa! Grafica e foarte proasta! Si imaginea de la avatar e naspa.

| Cosmin3D a răspuns:

Ai dreptate @Andrei3D...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ba lui cosmin i-a cam iesit din prima...

| EvangelineDS a răspuns:

JET DE LA COMICS CU COMICURILE ALEA

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AnneBre a răspuns:

Incearca sa nu mai faci comicuri pentru ca nu iti iese deloc!straight face
Folosesti numai forme geometrice, linii si linii curbestraight face parca nai avea maini sa desenezi tu sau sa scrii!

| Andrei112011 explică:

Cosmin3D,nici tu nu leai facut perfecte de la inceput, ai uitat?

| florynna93 a răspuns:

Aaa...ai putea sa mai lucrezi la grafica.si putin la umor.nu te supara happy