| Georgiaanaa123 a întrebat:

La mail unde dau sa fiu online si sa-mi vad colegi de pe mess plzzz funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Intri pe mail`ul tau, dai la mail, si deasupra imboxului este un "!" si scrie hellou, id`ul tau, daca dai clik pe nume iti apare sa bifezi sa fi available dai clik si esti online pe mess happy

1 răspuns:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Intri pe mail`ul tau, dai la mail, si deasupra imboxului este un "!" si scrie hellou, id`ul tau, daca dai clik pe nume iti apare sa bifezi sa fi available dai clik si esti online pe mess