| Alyn1998 a întrebat:

La prince of persia warrior within sunt in library si e un buton pe perete care trebuie sa il apas si se ridica din pamant un fel de cub dar coboara foarte rapid am incercat sa obresc timpul dar doar aici nici la ultima misiune doar aici mi se vede alb
funda

2 răspunsuri:
| AaaMoods a răspuns:

INCEARCA sa cauti pe you yube! scrii numele jokului! si nivelul si o sa gasesti! Succes!

| cristian_4833 a răspuns:

Da tu incearca ca este o optiune cum ca mergi repede pe perete apasind butonul cubul iese si tu nimeresti direct pe el. dar daca tot nu dovedesti incearca sa mergi pe perete si tot odata sa opresti timpul.