| nytro233 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor joc prince of persia warrior within(2) si sunt la ultima misiune dar dintr-o data cand voiam sa intru in el mi-a dat o eroare:that game manually killed crying spuneti-mi va rog cum rezolv vreau neaparat sa termin jocul crying

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Salveaza-ti progresul de la joc pe un stick si reinstaleaza-ti windows-ul.

| nytro233 explică (pentru ZeHelp):

Alta optiune numai e? ca e windows 8 auto update am stat 3 saptamani sa il caut

| ZeHelp a răspuns (pentru nytro233):

E o problema cauzata izolat, adica nu e prea des intalnita... parerea mea e ca n e nimic mai bun de facut!