| IreneIan a întrebat:

Mai e careva obsedat de aici de benzile desenate cu super eroi si tot ce tine de ei, in afara de mine? Adica eu sunt la curent cu toate bezile desenate scoase de DC si Marvel. Am vazut ca majoritarea sunt cu manga sad. Deci, vreun alt obsedat pe aici? laughing)

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

Eu 100%

2 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Si eu sunt obsedat, probabil mai mult, eu am o colectie cu vreo 30 de edituri diferite, peste 400 de benzi descarcate si mii de torente ce urmeaza sa fie descarcate.Nu vreau sa mentionez manga,desi nu imi place nici unul din shonnenuri.
Preferatele mele sunt DC, Marve, Archaia, Dark Horse, Aspen si Image

| SyraMadeily a răspuns:

Eu nu, dar fratele meu- obsedat rau. Poate sa iti numeasca pe loc toti Razbunatorii( parca asa se numesc), toata ziua vorbeste despre astalaughing) in schimb se uita si la filmele pe care le scot Marvel si DC, nu se limiteaza doar la BDlaughing