| Buffulete a întrebat:

Merita vazute anime-urile: zetsuen no tempest, sankarea si Boku wa Tomodachi ga Sukunai.
Daca da, de ce?
Funda

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Pe ultimul nu l-am văzut, deci nu-mi dau cu părerea. Celelalte două merită vizionate. Zetsuen no tempest.Este complicat de explicat despre ce este vorba cu exactitate, dar are o poveste extrem de interesantă, plină de mister şi care te va ţine în suspans pe tot parcursul.
Sankarea, pe de altă parte nu este la fel de spectaculos(cel puţin nu în opinia mea), dar merită o şansă.Iar dacă eşti şi un fac al genului ecchi cred că îţi va plăcea şi mai mult.

| Buffulete explică (pentru birdie14):

Contin macar un pic romance? big grin Asta ma intereseaza destul de mult.

| birdie14 a răspuns (pentru Buffulete):

Da,ambele conţin şi romance(dar mai mult Sankarea).