| DiannaDia a întrebat:

Mi-am schimbat limba la google.(in engleza)iar acum nu mai gasesc sa o schimb in romanastraight facestiu destul de bine engleza... dar asta chiar m. a dat peste cap. funda pentru.raspunsul bun

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Dezinstaleaza-l si reinstaleaza-l din nou, asa am facut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! intra la panelu de control si dai la setarile calculatorului cauti la internet si setezi asta http://www.google.ro/, dar stergi pagina aia de la internet care este numele pe care merge internetu intelegi? daca nu sti asa incerci la optiunile programului de care navighezi de ex. google chrome s'au mozila firefox, opera etc. eu folosesc google chrome cel mai rapid si cel mai bun, parerea mea, te descurci. Succes!;)