| GeoXD a întrebat:

Mie mi s-a intamplat asta odata :| noroc ca aveam casti de rezerva, si eram in autobuz.
voua vi s-a intamplat ceva de genul?:))
http://img64.imageshack.us/img64/2798/comic4done3.png
totusi. e cam sec comicul :|
Enjoy! ^^

Răspuns Câştigător
| deejay_3315 a răspuns:

laughing amuzant... Eu eram in tren dormeam si a venit controloru' si km sunt eu de ma trezesc greu a inceput sa traga de mine eu speriat m am trezit si m am ridicat repede... cand m am ridicat i am dat un cap in gura laughing ( bilet aveam ) dar nasu a ramas cu un semn micut pe fata laughing

6 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mie in cel mai rau caz zburam pe geam

| DeeDee a răspuns:

Aoleu, il puneam sa imi plateasca castile...:p javra.
Nu mi s-a intamplat niciodata. Well, nu prea circul cu autobuzul de fel si cand circul nu prea prind controlori. tongue

| GeoXD explică:

Nu mă,e o doză de suc,goală laughing cănd sunt nervoasă aşa fac,lovesc orice piatră, sau sticlă, sau doză de suc goală găsesc pe jos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing misto fazawinking

| Cereala a răspuns:

:Onu pot sa cred ce crima cum sa iti taie ce ai mai pretzios eu ii dadeam una in moaca... si biletul

| dcm4ever a răspuns:

Din pacate nu am avut o astfel de intamoplare.
Dar mi-ar fi placut...
Tare faza si a ta si a lu' "deejay"