| Jellal_Natsu_1996 a întrebat:

Mina stie cienva niste anime-uri perverse cum ar fi high school dxd no game no life campione blade dance

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Încearcă:
1. Kotoura-san (12 episoade)

Gen: Comedy, Drama, Romance, School

Este vorba despre o fata care poate citi gândurile încă de la grădiniţă. Când se mută la alt liceu ea întâlneşte un băiat care s-a îndrăgostit de ea. El e ''Prinţul gândurilor murdare'', aşa îi spune Kotoura laughing El mereu are gânduri murdare cu ea astfel tachinând-o. E simpatic anime-ul.

2. KissxSis (12 episoade + un OVA din câte am înţeles)

Gen: Comedy, Ecchi, Romance, Harem, Seinen

Este vorba despre un frate şi două surori. Locuiesc toţi 3 împreună cu părinţii săi. Surorile efectiv s-au îndrăgostit total de fratele lor. Şi da, e un anime destul de pervers. Săracul băiat. E terorizat de surorile lui laughing

Sper că te-am ajutat.winking

3 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Sora no Otoshimono, Kore wa Zombie Desu ca?, Zero no Tsukaima, Boku wa Tomodachi ga Sukunai. Distractie placuta. toate au mai mult de un sezon.