| MariaElenaAnime a întrebat:

Niste animeuri tari stiti? Nu vreau ceva lung ca Fairy Tail, Naruto, Pokemon, ceva scurt si la obiect. Gen ca Mirai Nikki, Gakusen Toshi Asterisk, Highschoold Dxd Born, Date a Live, Accel World, Sword Art Online (SAO), Freezing, Tokyo Ghoul, Attack On Titan, Memories Plastic si altele.
Dar cele mai interesante au fost Highschool Dxd Born, Gakusen Toshi Asterisk, SAO, Freezing, iar toate acestea is cu lupte cu sabii si in cea mai mare parte este vorba de tehnologie. Daca stiti pu eti in comentari si daca puteti lasa-ti si linkul in descriere. Daca le puteti descrie un pic sa vad si eu despre ce este vorba. Daca puteti sa-mi dati si niste siteu-ri de animeu-ri care merg si pe telefoanele Nokia 360 si pe laptop desigur happy. Nu-i asa performant dar am gasit un site care merge sa vizionez.
Mersi.

Răspuns Câştigător
| MariaElenaAnime explică (pentru Satantheleader):

Mersi. Oricum de southparkromania stiam si eu happy merge si pe telefon. Daca stii cumva unde pot viziona toate sezoanele de la Kuroko no basket? Oricum cateva le stiu dar nu le-am vizonat inca.

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa te uiti la :

Nyan Koi
Assassination Classroom
Sakarasou no pet na kanojo
My little monster

Sper ca te-am ajutat.

| Kanpeki a răspuns:

Ergo Proxy.
Sakamoto desu ga.
Death Note.

| KhadaJhin a răspuns:

Assassination classroom- este vorba despre o clasa de elevi, cea mai proasta din liceu, la care vine o creatura caracatita/om sa le predea astfel luand note mai bune si scopul lor era sa il omoare ca de nu el va exploda si va distruge pamantul la termenul limita si astfel sunt antrenati in a devenini asasini si reusesc sa il asasineze. Sper sa iti placa!