| Eusicamatat a întrebat:

Niste bancuri daca stiti plzz m-am plictisit dau funda daca sunt bune

Răspuns Câştigător
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Pe usa unui lift scria: "In caz de incendiu nu folositi liftul". Mai jos cineva scrisese cu creionul: "Mai bine folositi apa!".

11 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
-Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
-NU...asa sunt eu mai gras!

| Eusicamatat explică (pentru jack993):

Foarte tare laughing

| jack993 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Mersi big grin

| Eusicamatat explică (pentru jack993):

Npk e chiar tare bancu:*

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Era bula la scoala si facea tot felul de prosti pana intr-o zi cand profesoara a hotarat sa il duca la doctor. Ajuns acolo a inceput sa-i faca teste la maini si la picioare. Cand doctorul dadea cu ciocanul in piciorul drept si-l misca pe cel stang, dadea cu ciocanul in mana dreapta si o misca pe cea stanga.La sfarsitul testului doctorul ii spuse:bula eu am constatat ceva! bula ii raspunse:ce ati constat domn doctor? eu am constatat ca tu ai reflexele inverse. Ooooooo eu asta stiam de mult caci cand directorul ma batea in cap pe mine ma durea in fund.

| mariuseu12 a răspuns:

Ion si maria stateau in caruta, veneau de la muncile campului, cand deodata un motociclist trece pe langa ei si maria zice :
-aoleo ioane ai vazut motociclistu ala? nu avea cap. continua maria.
ion o linisteste si.si continua drumul.
dupa ceva timp se intampla acelasi lucru...maria la fel de panicata si ingrozita...vazandu.si nevasta asa terifiata ion se gandeste putin si zice:
- auzi fa marie n.ar fi mai bine sa muti coasa pe umarul celalalt: laughing

| BissiBee a răspuns:

Http://www.portalroman.com/bancuri/2.html mie astea mi se pari foarte tari:)

| AlexBaa a răspuns:

Sotia unui vames facea sex cu amantul cand aude cheia
in usa.
– Ascunde-te repede in dulap ca a venit barbatul meu acasa, ii spuse aceasta amantului.Sotul intra in casa si miroase in stanga in dreapta si spune :
– Spune unde e ca-l simt, spune unde l-ai ascuns, stiu ca e pe aici, si se apuca sa-l caute pe amant.
Se uita sub pat:
– Aici nu este!
Se uita in baie:
– Aici nu este!
Se uita in dulap, din care iese o mana cu o bancnota de 100$
– Aici nu este!

| nicolaevieru a răspuns:

Un copil ia lectii de inot, dupa ceva timp profesorul ii spune:
-Te descurci bine.
-Cred ca e de ajuns profesore, nu imi mai este sete deloc.