| OliverArrow a întrebat:

Niste desene animate bune?

15 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Preferatele mele sunt cele clasice :Looney Toones,Tom and Jerry,Duck Dodgers, Fetiţele Powerpuff, Familia Flinstone, Garfield, Johnny Bravo.

| neca a răspuns:

Incearca gravity falls

| Alexandru98 a răspuns:

Dragonball
DragonballZ
DragonballGT

| YoBuDy a răspuns:

Dragon Ball, toate seriile, au fost si sunt desenele copilariei :X

| AngelHugz a răspuns:

11 Eyes
Akane-Iro ni Somaru Saka
Angel Beats
Another
Autobuzul Magic
Battle Girl
Batman Neinfricat si cutezator
Senzationalul Om Paianjen
Ben 10
Bernard
Ciudateni
Bibi Blocksberg
Billy si Mandy
Brandy si Domnul Mustacila
Kim Possible
Bufnita Siclam
Winx Club
Fairy Tale
Naruto
Capitanul Flamingo
Ce-i cu Andy?
Casa Foster pentru prieteni imaginari
Ciudatii mei parinti
Tom si Jerry
Loony Toones
Loony Tunes Show
Chip si Dale
Scooby Doo
Colegul meu de sala e o maimuta
Curaj, cainele cel fricos
Phineas si Ferb
copii de la 402
Dennis pericol public
Dragonul American
Familia Jetson
Familia Flienstone
Fantoma Casper
Generator Rex
garfield
Itnazura na Kiss
Jimmy Cool
Jonny Bravo
Kid vs Kat
Junier Lee
Kobato
Laboratorul lui Dexter
Kingdom
Mahoromantic
Marta Vorbareata
Noua scoala a imparatului
O lume disparuta
Pucca
Powerpuff girls
Queen's Blade
Spioanele
Testoasele Ninja
Timon si Pumba
Zambetul lui Sharon
Shiki
Aici poti sa le vezi pe cele enumerate mai sus, si unele in plus: http://topdesene.com/

| AngelHugz a răspuns:

Am uitat sa le scriu pe astea:
Fish Hooks
Tsubasa Chronicle
Tsubasa Chronicle: Tori Kago no Kuni no Himegimi
Tsubasa: Tokyo Revelations
Tsubasa: Shunraiki
Chowder
Puppy in my Pocket
Scooby Doo Mystery Inc
Sylvester and Tweety Misteries
Top Cat
Blood+
Blood-C
Wacky Races
Duck Dodgers
Mr. Bean
Umineko
Pink Panther and Pals
Flapjack
Regular Show
The Amazing world of Gumball
Adventure time
[ad] LEGO
Camp Lazlo

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Mihaela laughing

Răspuns utilizator avertizat
| simo102 a răspuns:

Magicieni di weberly place, bona mea e un vampir si bafta charli

| CiprianFreeLife a răspuns:

Naruto Shipunden happy

| mirelutza21 a răspuns:

Daca te referi STRICT la desene animate(care nu sunt acelasi lucru cu ANIME-URILE si SERIALELE, iar CEI care au scris asta mai jos ar trebui sa fie constienti de asta) atunci iti recomand urmatoarele:
1.Total drama island, action, world tour(iti garantez ca n-o sa te plictisesti vizionandu-le)
2.Copiii de la 402
3.Scooby-doo Mistery Incorporated(e foarte tare si nu e ca si desenul normal scooby-doo cu care ai fost obisnuit cand erai mic; acest desen contine si putina dragoste, iar intregul serial se bazeaza pe un singur mister si este extrem de interesant)
4.Confruntarea Shaolin
5.Totally spies(stiu ca e vechi, dar inca ramane un desen bun si anul asta va apareaun nou sezon)
6.Viata cu Louie(e imposibil sa nu-ti placa desenul asta, pentru mine e desenul care mi-a marcat copilaria)
7.Simsala Grimm
8.Ce-i cu Andy
9. Wunschpunsch
Si daca vrei ANIME-URI uite aici cateva:
Shounen(adica pentru baieti)-Naruto,Naruto Shippuden,Fairy Tail,One Piece,Code Geass,Death Note.
Shoujo(pentru fete)-Vampire knight,Kaichou-wa-maid-sama,Special A,Tonari no kaibutsu-kun,Toradora,Lovely Complex,Zero no tsukaima,Ouran High School Host Club,Itazura na Kiss, Cardcaptor Sakura.
Si seriale:Vampire Diaries, Pretty Little Iiars, Grey's anatomy, etc...

| ByonKills a răspuns:

Tom & Gerry, Garfeild, Loney Tunes, Ben 10, Johny Bravo, Batman cel neinfrica si cutezator, Senzationalul Om Paianjen.

| mAnGalvr a răspuns:

Poate cateva anime-uri? ^-^
Code Geass
Another
Clannad
Clannad After Story
Fairy Tail
Pandora Hearts
Kuroshitsuji
One Piece
Rave Master
Tegami Bachi
Tegami Bachi Reverse
Skip Beat
Dengeki Daisy
Sword Art Online
Tsubasa Chronicle
Tsubasa Chronicle: Tori Kago no Kuni no Himegimi
Tsubasa: Tokyo Revelations
Tsubasa: Shunraiki
Blood+
Blood-C
Umineko
Angel Beats
Kaleido Star
A-Channel
A-Channel: +A-Channel
A-Channel: A-Channel+smile

| Hao2234 a răspuns:

Ooo sunt bune urmatoarele:bleach full metal alchemist sau naruto sunt cele mai apreciate desene japoneze

| Gheorghita_Stef_SI_Alex_1984 a răspuns:

Daca vrei desene animate pentru 10 ani incerca disney channel
daca vrei de 5-6 Cartoon nETWORK