| Pufi1999 a întrebat:

Pe ce site si cum pot posta un comic?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Am si eu nevoie de inca o funda, deci...
Faci un desen in Paint.Il salvezi. Apoi intri pe site-ul http://imgur.com/ dai click pe Computer si adaugi desenul.Dai Upload Image, dupa care ti-a aparut poza pe un fundal negru cu inca ceva scris.Da click pe poza adaugata si copiaza link-ul. Apoi il pui pe ce site vrei ca sa il vada oamenii.Gata!

P.S.-Deschide un Text Documents (document scris) si scrie acolo linkul-rile imaginilor uploadate si in latul lor numele imaginii.Ca sa nu uiti link-ul. Fundita?:*