| LoyCE000 a întrebat:

Cum se face un comic?happy

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai nevoie de cap.

| AlinaaAli a răspuns:

Cu creionul, sau cu mouse-ul

| CastraveteMurat a răspuns:

Cu talent.

| Foxie2 a răspuns:

Cu degetul tinut pe mous *verifica sa fie cel de la mana nu cel de la picior*

| LoyCE000 explică (pentru Foxie2):

Ce gluma buna. Faza era ca nu stiu unde pot sa pun desenu. Dar sunteti atat de inbecil incat nu puteti realiza lucul aceste. Aveti niste glume in voi...
Apropo stii banc-ul cu albinele?
Roiul!

| Foxie2 a răspuns (pentru LoyCE000):

Faza era ca eu stiu ce vroiai tu dar imbecil/a esti pentru ca n-ai postat la categoria potrivita si daca tot vrei pe imgur
http://imgur.com/ si-l faci in paint. e bine acum?

| LoyCE000 explică (pentru Foxie2):

Daca incepi propozitia cu "Faza", cuvant folosit si de mine si imi reprosezi ca sunt inbecila, ceia ce ti-am zis si eu tie, asta nu imi demonstreaza decat ca esti mai proasta decat credeam.

| Foxie2 a răspuns (pentru LoyCE000):

Crezi ce vrei deja m-am plictisit ce vrei acum sa incep sa te injur autentic? Nu mai pot eu (ca sa nu zic altceva) de ce crezi tu despre mine. Ok atunci esti o c(h)ioara inculta care nu posteaza corect iti meriti toate insultele ce tot te razvratesti tie greu sa recunosti ca ai gresit?

| LoyCE000 explică (pentru Foxie2):

Separe ca chiar te deranjaza ce cred eu despre tine, de asta reactioneazi asa, daca ma ingnorai eram sigura ca te doare putin mai jos de coloana ce zic eu, dar chiar te deranjaza.

| CautNume a răspuns:

Usor sau greu.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai auzit de categoria ''Comics''?

| Dragonel a răspuns:

Cu grija

Răspuns utilizator avertizat