| teo2617 a întrebat:

Pentru a viziona Naruto Shippunden este necesar sa vizionez Naruto? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexandruRadu222 a răspuns:

Îți recomand sa vizionezi și Naruto pentru ca nu este doar introducere ci este o mare parte din poveste cu multe episoade importante pentru a înțelege Naruto Shippuden, vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Da,normal! este o poveste fascinanta, si trebuie sa o iei cu inceputul, daca te prinde animeul, o sa stai pe el non stop!
seria Boruto-next generation mi se pare slaba...succes!

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Da o iei cu începutul, naruto shippuden se petrece unde când naruto e deja mare și e în război. Merita vizionat tot odată