| christos1234 a întrebat:

Cand se termina razboiul in naruto shippunden?

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Inca nu se stie cat mai dureaza. Dar sigur o sa dureze mult timp, plus daca ne mai face surprize 1-2 pachete de fillere (cum a fost precedentul), sa nu te miri ca sare de episodul 450.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-? Poi eu sincer cred ca o sa mai dureze vreo 90 de episoade, aproximativ :). M-am uitat si la cateva manga, dar din urma :)) Si am vazut o chestie prin nu mai stiu ce manga, pe care nu am vazut-o in anime. Am facut mai multe calcule :)) Vreo aproximativ 90 de episoade o sa mai dureze razboiul :) Unii spun ca cica dureaza 420 sau 440 de episoade seria Naruto Shippuden... Si nu imi prea pot imagina ce altceva ar fi posibil sa se intample dupa razboi :)) Deci, vreo 90 de episoade :D. Si mie imi place mult Naruto :)) Sunt o gramada de anime-uri foarte bune :D Incearca sa intri pe site-ul acesta:

http://anime.kage.ro/

E un site cu o gramada de anime-uri frumoase :D. Eu acolo ma uit si la Naruto, si la multe altele :). Bafta :-h

| alexandru112211 a răspuns:

Mai dureaza happy pana nu se intampla ceva intre sasuke si naruto nu se va termina sanimeul

| Crissupsk a răspuns:

Naruto Akippuden este doar un zvon lansat de Masashi Kishimoto intr-un interviu in anul 2010 in care spunea ca, crede ca va face si un naruto AKIPPUDEN, daca dai search de imagini vei vedea niste imagini care te-ar putea induce in eroarea fiindca sunt doar ceva FanMade.Iar daca intri aici

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto:_Shippuden_episodes

Poti vedea atat si numarul si numele urmatoarelor6 episoade.Acestea depasesc numarul limita al seriei trecute de 220 de episoade, sunt 223 deja prezentate si cu data de lasare(in fiecare joi) pe www.anime.kage.ro.
Deci seria contiunua, nici un naruto akippuden Deocamdata!
La revedere!:)