| Lusfe a întrebat:

Pentru fanii Naruto : Spuneti-mi si mie niste episoadE(numarul episoadelor) din prima serie adica Naruto simplu nu shippuden in care sunt lupte si faze de genul naruto il apara pe sasuke sau sasuke pe naruto sau naruto descopera ca este din ce in ce mai puternic si sasuke este uimit sau faze cand se ciondanesc ei sau cand sunt amici buni si se inteleg bine

Fundita!

1 răspuns:
| Anihilatoarea a răspuns:

Naruto si sasuke nu sau mai niciodata doar pentru faptul ca nu au trecut prin aceeasi experienta( naruto nu a avut o familie de la bun inceput, iar sasuke a avut si a pierdut-o) in fine majoritatea episoadelor din naruto pana la atacul lui Orochimaru episodu 68 se regasesc naruto si sasuke iar mai apoi mai este lupta din episoadele 127-134 apoi sasuke pleaca cautand "putere" spre Oromachimaru apoi naruto incearca sa il gaseasca pe sasuke...