| Millis a întrebat:

Pentru prima data am facut un comic, stiu ca nu e amuzant... http://i.imgur.com/brVTd.jpg

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Ce super este! cand mai faci arata-ne serios! este superlaughingam vazut pe cineva intreband daca nu o baga cineva intr-un comiclaughinge super!

7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Mai ai de lucrat muuuult.

| Millis explică:

Eu sunt aia din comic big grin

| P0pCorN a răspuns:

Wow...am uitat sa rad din pacate

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

@Celestia, ma scuzi dar [comic] e tot una cu [benzi desenate]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti izolata pe un camp, ai grija.
DIn clipa in clipa, psyhopattu cu drujba va veni si te va despica :-s
Fugi, e in spatele tau!

| Celestia a răspuns:

E amuzant atunci cand injura.Un comic e ala care te amuza. Celorlalte le poti spune benzi desenate.