| anonim_4396 a întrebat:

Gata primul meu comic:
http://i.imgur.com/xEmH3.png
Stiu ca nu e foarte amuzant ca l-am facut la plictiseala.Accept critici.

Răspuns Câştigător
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Mie imi place continua dupa mine si in plus e primul deci muult noroc in contiunuare big grin
P.S.:Ms ca mai bagat

7 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

@Andrei3D si tu ar trebui sa te perfectionezi inainte sa comentezilaughing

| HaruhiFujioka a răspuns:

E fain comicul sa stii! Nu, nu-s pupincurista, imi dau doar parerea. Bafta!

| Andrei112011 a răspuns:

Nota 8 deci,mai ai putin de lucrat sa fie si amuzant,asta conteaza la un comic,dar se vede ca te-ai straduit,si a iesit dragut pentru o banda desenata,bravo tie, continua, pentru un prim comic 10.

| xUrsuletz a răspuns:

Este destul de bunhappy

| xUrsuletz a răspuns:

Mai andrei u esti mult mai varza la comicuri si mai si critici

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

E dragut... Oricum soarta te-a facut sa faci un comic la plictiseala bunicel Good Luck!

| gaby19960 a răspuns:

Marfa big grin