Întrebare recomandată | AndreeaAS a întrebat:

Pentru un desenator bun ce ati recomanda: creioane colorate Staedtler sau Faber Castell Polychromos? As vrea sa motivati alegerea si daca se poate sa imi spuneti diferenta dintre ele. Dau funda la cel mai bun si complex raspuns. big grin

7 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Staedtler sunt de 100 de ori mai bune decat Faber Castell Polychromos oricine stie asta. Bineinteles cei care le folosesc. daca tiai cumparat Faber Castell Polychromos poti sa le si arunci la gunoi ca is bune numa la mazgalituri sau ceva schite daca nu ai chef sa ti le strici pe alea Staedtler, Staedtler sun foarte bune iti zic din experienta ca eu numai cu ele desenez si deseneaza foarte bine. Eu zic sa ma asculti pe mine foloseste Staedtler. Daca nu ai cumparati. si nu folosi nici de cum Faber Castell Polychromos. Sper ca te-am ajutat. Si spor la desen. Funda?

| AndreeaAS explică (pentru Niklauss):

Mersi pentru raspuns, mai astept si altele. Dar pana atunci poti sa imi trimiti (doar daca ai) printr-un mesaj niste poze cu desene facute cu creioane colorate Staedtler? big grin

| Niklauss a răspuns (pentru AndreeaAS):

Da nutiu daca se poate sa iti trimit imagini prin mesaj prin TPU

| AndreeaAS explică (pentru Niklauss):

Stai, iti trimit mesaj cu id-ul meu si mi le dai acolo. big grin Ok?

| AndreeaAS explică (pentru Niklauss):

Nu merge sa trimit mesaj. Ti-am dat o cerere pe facebook.

| Niklauss a răspuns (pentru AndreeaAS):

Ok

| Niklauss a răspuns (pentru AndreeaAS):

Poti sa imi spui cum te cheama pe facebook ca am avut 4 cereri si nu stiu care esti tu