| Daniel_Tudor_1976 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva?
caut site-uri unde pot gasi cantece de animeuri sau chiar animeuri dar mai mult cu vampiri si de groaya dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Melodii cu animeuri gasesti pe youtube, de la Nightcore, AMV, MAD, si mai sunt si altele, si daca vrei un serial anime cu vampiri, poti sa te uiti la Tokyo Ghoul, uite aici un link cu parti din serialul ala intr-un videoclip muzical de la AMV https://www.youtube.com/watch?v=h0iuD1beZH8 Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Myanimelist.net. Are informatii, tot ce vrei, si episoade din anime, dar cu eng sub. N-ai zis ca vrei ro deci.