| R0CA19 a întrebat:

Cine imi poate da niste tituluri de filme cu vampiri, dar sa fie bune?happy
Multumeschappy
[chiar si animeuri cu vampiri:X]

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. "Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles"
2. "Van Helsing"
3. "Underworld"
4. "Dracula"
5. "Blade"
6. "Queen of the Damned"
7. "Blood: The Last Vampire"
8. "Vampires"
9. "Shadow Of The Vampire"
10. "Dance of the Vampires"
11. "Dorian Gray"

17 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Vampire Knights

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

The Vampire Diaries(serialț)
Twilight
True Blood(serial

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Imi dai funda plizzzzzzzz

| R0CA19 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Fara suparare ca iti zic dar filmele pe care le ai zis sunt de rahat----- nu mi plac deloc deci nu! Scuze si sa stii ca daca nu intrebai de funda nu mi as fii exprimat parerea ca sa nu te supar dar tu ai vrut...

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru R0CA19):

Nu stai linistit nu ma supar oricum vreau sa stiu parerea altora! Totusi mie mi-au placut si de aceea ti le-am recomandat! Dar oricum nu toti avem aceleasi gusturi!

| R0CA19 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Bun, chiar nu aveam chef de cearta, si poate te incalzeste asta- multi prieteni de ai mei se uita la twightl--- nu stiu cum se scrielaughing--blushing
Bafta in continuarehappy

| twilightt a răspuns (pentru R0CA19):

Sa stii ca filmul twilight este un film superb si numai prosti ar putea zice ca nu ie

| twilightt a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Mie mi-au placut mult filmele in special twilight!

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru twilightt):

Oricum fiecare avem gusturi diferite nu crezi?

| kyara10 a răspuns:

Vampire Knight

| R0CA19 explică (pentru kyara10):

Auzi nu crezi ca deja l-am vazut?laughing))))))

| Silviuc69 a răspuns:

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles credc ca e cel mai bun film cu vampiri pe care l-am vazut

| SaberSlashS a răspuns:

Vampire Knight

| smecherul71 a răspuns:

Uita-te la blade partea 1, 2, 3

| alexevo123123123 a răspuns:

Hellsing,eclipsewinking

| BiaBiia a răspuns:

Pai....Twilight,New moon, Eclipse si Breaking dawn part 1 pe 16 noiembrie apare Breaking dawn part 2... spr sa iti placa si sper ca ti-am fost de ajutor.