| TheShade a întrebat:

Primesti bani inapoi daca taxiul merge cu spatele?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

O să încerc asta mâine când merg la şcoală.
*se pare că va trebuie să merg cu taxiul la şcoală*

Sau...mai bine, mă duc în faţa şcolii şi îl pun să mă ducă la şcoală, cu spatele?

5 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

rolling on the floor
" Daca uleiul de masline e facut din masline. atunci uleiul de bebelusi din ce e facut?! " laughing
sau
"De ce lichidul de vase contine lamaie, iar sucul de lamaie contine chimicale? " laughing
sau rolling on the floor
"de ce pestera nu are niciun peste? " laughing
sau.
"daca SuperMan e asa de destept. atunci de ce isi poarta chiloti peste pantaloni? " laughing
sau. [ acum stiu ca te enervez, da is chiar tari chestiile astea rolling on the floor ]
"de ce nu exista sinonim pentru cuv sinonim? "
sau rolling on the floor [ penuLtiima]
"daca politia aresteaza un mim, ii spun ca are dreptul sa nu zica nimic? " laughing
acumaa [ uLtima rolling on the floor ]
"de ce morcovul e mai portocaliu decat o portocala?" rolling on the floor

# referitor la intrebarea ta! Raspunsu : da da, cum sa nu` laughing

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Incearca si ai sa vezi

| Smerix a răspuns:

Nu primesti pentru. ca benzina tot se consuma...LoLlaughing

| crystynel23 a răspuns:

Da, cu dobanda

| ady1328 a răspuns:

"Un betiv intra intr-un taxi si ii zice soferului:
-Du-ma un milimetru!
-Dom`le, iti bati joc de mine? Cum sa te duc un milimetru?
-Daca vroiam sa-mi bat joc de tine ziceam: cu opriri!"
CEva de genu vrei sa faci si tu acum?