| sfo a întrebat:

Primesti bani inapoi daca taxiul merge cu spatele? tongue

6 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Da, dar cel mai probabil se intampla asta in regiunea de nord a tarii.
Cand merge taxiul cu spatele, inseamna ca duce pe cineva la groapa si un mort nu plateste calatoria rolling on the floor

| urbanghost a răspuns:

Dap, iti da si banii innapoi si iti cere si scuze. Mi s-a intamplat si mie de mai multe ori, se ruga taximetristul de mine sa nu-l dau in judecata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vreo cinci luni iti dadea si banii primiti cu o luna inainte, nu numai banii tai. voi ce faceti, repetati din arhiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. da e posibil sa iti scapere una taximetristul si sa mergi tu cu spatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti taximetristul cu siguranta primestiwinking

| alexboy a răspuns:

Dap