| delakpanlaa a întrebat:

Primul meu comic, pentru ura fata de Gaystin Biberon http://i.imgur.com/FHOq6.png

8 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

laughinglaughing super! #1 e cel mai bun comic cu gaystin (mi-a placut foarte tare corpul atletic laughinglaughing )

| delakpanlaa explică:

Va multumesc, chiar nu ma asteptam...

| Forevăr a răspuns:

Super. #1. Mi-ai facut ziua mai frumoasa stiind ca sunt multi care il urasc pe bj.
Sunt fana ta rolling on the floor

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fiind primul comic, e destul de bine

| MalinaH a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai frumoasa, sunt fericita ca mai e cineva pe aici care il uraste!

| Biki a răspuns:

E f tare am rash o gram, dai funda?

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

thumbs up
Mai fă! laughing E chiar tare. Gaystin biberon rolling on the floor