| IulyaN_2743 a întrebat:

Ce aveti totiiiiiii cu Justin Bieber?! De ziceti ca e bou de exemplu cica e comic chestia asta
http://www.TPU.ro/......fhoq6-png/
Cum vi sa`r parea sa fi`ti voi in locul lui si sa se spuna asta despre voi?
Fie omu o fi el gay dar canta bine de ce va bagati voi ca prosti sa spuneti justin gay`u saau din astea pai dracu ma enervati spuneti din astea da daca a`ti fi in locul lui nu v-ar conveni canta foarte bine si face bani care e faza?

Răspuns Câştigător
| bump a răspuns:

Chiar a exagerat tipul/tipa de mai devreme, adica, vorba lui "poliku" oamenii sunt invidiosi pentru ca un pusti au reusit sa obtina ceva ce probabil ei nu vor obtine in viata lor. Personal eu nu am nimic cu J.B, adica mi se pare din punct de vedere al vocei un artist bun, si sa nu mai vorbim ca e super frumos. Bineinteles, nu sunt obsedata de el, insa ii ascult deseori melodiile happy.hai pa! wave

2 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

E vorba despre ciuda.Un baiat de o varsta foarte mica a reusit sa faca cariera pe cand alte miliarde de copii de varsta lui nu au putut sa o faca si asa s-a nascut si ciuda/ura fata de el.Mai e si chestia ca multi se gandesc ca poate are o gramada de fete care ii stau la picioare.Eu unul sincer nici nu il apreciez da nici nu il urasc.Stiu o melodie de a lui si chiar imi place melodia.In rest ce sa zic normal ca nimanui nu iar place sa fie urat dar nu ai cum sa opresti chestia asta.Ciao

| summergirl25 a răspuns:

Lumea este geloasa!