| Glamour612 a întrebat:

Primul meu comic:-s.
http://i.imgur.com/pFvLf.png
Sper sa va placa :o3:*
P. S.: Primul si ultimul:)

Răspuns Câştigător
| Cireașăăăă a răspuns:

Mda. Ai mare dreptate, de aceea sunt probleme tehnice. *vede ce scrie la P.S*. ceee? Cum si ultimul!? A fost super bun comicul(nu ca specimenele alea de comicuri pe care le vezi la fiecare categorie)eh, ma rog...asta-i TPU

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

De ce ultimul?big grin e chiar reusitwinking

Apache
| Apache a răspuns:

Hmmm...daca continui asa, fa mai multe, si posteaza la t.a.ca aici nu intra nimeni!

| 84738493 a răspuns:

Te roooooooggggggggggg mai fa comicuri...si eu vreau sa ma apuc sa fac.dar mi-e frica de critici...

| VacutzaRoscata a răspuns:

E chiar fain, e amuzant si foarte adevarat
de ce sa fie ultimul? daca te pricepi mai bine ai continua

| razvantare4891 a răspuns:

Cel mai tare a fost tare tare cel mai tare din parcare bafta cu alte comicuri tare? funda