| 84738493 a întrebat:

Primul meu comic...Va rog nu fiti duri...
http://imgur.com/mxBPW? full

25 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

E super! Super frumoslaughing Cica: Nu stii cat costa o groapa la cimitir laughing BRAVO!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Abia astept parte a doua big grin

| TheScamy a răspuns:

Super mistoooo! In sfarsit vad si eu un comic amuzantlaughingO sa adaug intrebarea la favoritewinkingprma mea intrebare favorita

| Nysha a răspuns:

Hey ai facut partea a doua? trimite-mi linkul daca da

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

E comic pentru primul te descurci. tot asa big grin

| Ziiziii a răspuns:

Anunta-ma de partea a 2a

| Dennys1521 a răspuns:

Comicul e super tare
si felicitari ca ai postat comicul la catogoria potrivita spre deosebire de alti

| 84738493 explică:

O sa ma apuc de partea a 2-a chiar acum big grin

| 84738493 explică:

(promit ca maine e gata a 2-a parte! big grin

| Fiction a răspuns:

Lol laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Fara suparare dar lasa-te

| monstrulet a răspuns:

Tare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tere! cand faci partea a 2-a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tere, cand faci partea a 2-a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super.
Pentru primul tau comicwinking
Fa partea a 2 a REPEDE!

| BOOBZen a răspuns:

Pentru un prim comic e chiar, comic...

| ingerashhhh a răspuns:

Tare frate

| Pufo a răspuns:

Pentru primul tau comic este unul foarte reusit happy

| geosweet a răspuns:

Bun asta e cel mai misto comic pe care l-am vazut si nu o zic di politete o zic pentru ca imi place ft mult e ft tare ar trebui sa faci cat mai multe felicitari ai chiar talent celor care nu le plae sa nu mai comenteze.bv sa mi-l trimiti si mie pe al 2 plzz

| SophieDavidescu a răspuns:

Amuzantlaughing

| SK_7635 a răspuns:

Frumos mi-a placut big grin

| allylungeanu_3949 a răspuns:

Super pentru primul comic

| miruuuu_8267 a răspuns:

E prea tarelaughing)))... sper ca vrei sa faci si partea a 2abatting eyelashes