| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Pune-ti o dorinta...si vezi ce sa va intampla...Incepe sa te gandesti la ceva ce-ti doresti cu adevarat pentru ca functioneaza. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta! Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa! 10. 09.08.07.06.05.04.03.02.01 Pune-ti dorinta Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact invers!

1 răspuns:
| nevermind_3854 a răspuns:

Asta e fumata de multlaughingdredeam in astea cand eram micilaughing)