| mihai111 a întrebat:

Stiu ca aceasta categorie nu este potrivita dar nu exista o categorie potrivita pentru tipul de intrebare pe care o sa o pun...

Stiti cumva daca se mai gasesc carti Duel masters? Am auzit ca acum se numeste Kajito sau ceva de genu. Daca se mai gasesc, unde se gasesc in Bucuresti sec.3?

Funda

2 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

Nu prea cred ca si eu caut dar sa stii ca le poti cumpara de pe net ca asa sigur le gasesti happy

| mihai111 explică:

Pana la urma am gasit carti... La piata la politie costa un leu pachetul de 10 carti