| pisoiasul28 a întrebat:

Sall all! vreau si eu niste anime-uri gen : uraboku, naruto shippuden, rosairo vampire, vampire knight, campione, fairy tail. dar sa aiba macar 24 de epsoade ( daca stiti anime-uri mai faine pot sa aiba si mai putin ). Dar as vrea si o scurta descriere... cele mai multe anime-uri primesc fundita:* multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| H0lz a răspuns:

Ti-le spun pe toate care le stiu : Ao no Exorcist
Bakuman
Bakuman II
Beelzebub
Bleach
Chrono Crusade
D. Gray-Man
Death Note
Dragon Ball
Dragon Ball GT
Dragon Ball Z
Elfen Lied
Fairy Tail
Fullmetal Alchemist
Inuyasha
Inuyasha: Actul Final
Katekyo Hitman Reborn!
Midori no Hibi
Naruto
Naruto Shippuden
One Piece
Sengoku Basara
Shakugan no Shana
Shakugan no Shana II
Shakugan no Shana III
Sket Dance
Zetman

| danimotenel a răspuns:

Shinrei Tantei Yakumo, Steins gate, shiki,Tasogare Otome x Amnesia, anohana, Ghost Hound, Kamisama no Memochou, Pandora Hearts, Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai, Welcome to the NHK!, ChäoS; HEAd, Darker than Black: Kuro no Keiyakusha, Guilty Crown, Mirai Nikki, Sankarea

Ai aici o lista facuta de mine, cu tot cu nota data de mine http://myanimelist.net/animelist/DuB

| iYuuki a răspuns:

Bleach
07 Ghost
D.Gray-man
Ao no exorcist
Kaichou wa Maid-sama
Uta no Prince-sama
Hakuouki
Kuroshitsuji
No.6
Physic Detective Yakumo
Natsume Yuujinchou
Skip Beat!
Gakuen Alice
Special A
Romeo x Juliet
Hakushaku to Yousei
Code Geass
Darker than Black
Shugo Chara
Fruits Basket
Death Note
Monochrome Factor
Durarara!
Nurarihyon no Mago
Hellsing
Astea sunt mai lungi... happy

| rapanul a răspuns:

Soul eater il gasesti pe desene anime.ro