| marius20mara20 a întrebat:

Sall am vreo 2 pote 3 intrebari despre animeuri : Vreau sa stiu naruto shippuden 398 = nr manga?
Un anime gen naruto inuyasha conan detectivul fara liceu fara sport sau demoni vampiri
O parere despre darker then black am vazut 3 4 episoade si nu mi-a placut
va rog frumos astept un raspuns si multumesc! anticipat

4 răspunsuri:
| Hyourinmaru a răspuns:

Nu cred ca exista vreun capitol in manga care sa corespunda cu episodul de ieri. Sunt fillere, mai scot si oamenii aia niste bani, i-a distrus Kishi, nu mai au capitole sa faca episoade multe, multe laughing

| Nick95 a răspuns:

In legatura cu naruto, 662 cred... Oricum episoadele astea cu examenul chunin sunf in plus.

| marius20mara20 explică (pentru Nick95):

Merci mult poti sa imi recomanzi si un alt anime plz?

| Nick95 a răspuns (pentru marius20mara20):

Eu am mai urmarit Bleach...