| St3au2 a întrebat:

Sall, care a fost cel mai amuzant lucru auzit sau vazut de voi? Cel mai amuzant primeste funditatongue

Răspuns Câştigător
| BoomJust4you a răspuns:

Am vazut o data pe un geam deschis sus adica cum s-ar zice rabatat o pisica care era prinsa acolo si nu putea sa se dea jos.
Am mai auzit de la matusa mea ca niste hoti au intart in casa unei femei in timp ce femeia era la cumparaturi cu sotul ei. Hotii au luat televizorul niste bani un sac plin cu bijuterii, mobilier mic si multe altele. Hotii coborand pe scari sau intalnit cu acea femeie si sotul ei si hotii au spus multumim la care femeia cu placere laughing))))))) fara sasi dea seama ca ei au jefuit-orolling on the floor)
Cand am mers la Aqua parca am vazut o femeie care avea o pisica si acea femeie platea sa intre pe topogan si pisica s-a urcat sus si si-a dat drumu pe topogan in jos si a aterizat in capul unui copil de vreo 3anisorilaughing))
Am mai vazut intr-un film un om care nu vroia ca cea mai buna prietena a lui sa plece in strainatate si a oprito si a zis stai eu vreau sa-mi lasi pisica ta! ca sa am o amintire si ea a zis :doar sti ca pisica mea nu te suporta si el a zis nu-i nimica oricum eu si pisica ta ne intelegem mai bine.Si ca sa nu plece el a pus pisica care era intr-o cusca pe taxiul pe care ea l-a luat sa plece spre aeroport si el i-a zis uite nu te las sa pleci si ia mancat biletul fetei dar ea tot a zis eu plec si a inchis usa si a plecat si pisica a ramas acolo sus pe taxi si dupa ce si-a dat seama a alergat dupa taxi vreo 15min laughing))