| xAllyx a întrebat:

Sall,care sti niste anime ca H.O.T.D (high school of the dead) Mentionez sa fie exact ca el adica, cu zombi nu alte prosti va rog mult

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey. Asemanator (exact) cu HOTD nu o sa gasesti.
Daca vrei neaparat cu zombi :
- Sankarea
- Kore wa Zombie Desu k a? (2 sez)

Dar daca vrei alte anime-uri cu tema post-apocaliptica, bineinteles cu ceea ce spui tu "alte prosti" (*prostii):

- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse
- Blue Gender

Vizionare placuta!

P.S. O intrebare. Ai urmarit povestea din manga-ul "HOTD"?

Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| AnaMariaJRock a răspuns:

Blood C
Kore wa Zombi Desu Ca?
Nu sunt chiar la fel, dar sper sa iti placa. happy

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Nu am vayut animeul dar daca vrei cu zombi incearca Sankarea-e cu un baiat care ii plac zmbi si o fata bogata careia nu-i placea familia in care s-a nascut pentru ca avrea un tata prea "iubitor" (sa zicem asa).Mai in colo fata devine zombi si incepe sa traiasca acasa la baiat care trebuie sa gaseasca un mod de a opri descompunerea fetei deoarece e "moarta". Uita-te si vezi ce se mai intamplahappyhappyhappy. Funda?

| xAllyx explică (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Asta nicidecum nu e un Anime, e un desen.

| Blackyuu a răspuns (pentru xAllyx):

Esti cam... ai cerut ANIME cu zombii fata ti-a dat Anime cu zombii! happy