| Ionut_Seby_1998 a întrebat:

nu stiu daca am ales bine categoria,dar... spuneti-mi si mie un anime frumos, romantic i daca se poate va rog nu-mi dati site-uri pe care sa intru sa-mi aleg, pur si simplu numele animeului gen romantic,ecchi 16, 18+, 10+ episoade cu astea in principal, ofer funda celui care imi ofera cele mai multe animeuri in gen cum am spus mai sus big grin PS:am vizionat Elfen Lied, Highschool of Death si Highschool DxD altele asemanatoare va rog ajutati-ma! big grin

Răspuns Câştigător
| I04n4 a răspuns:

Hei! Serii asemanatoare cu cele spuse de tine, pe care le-am vazut sau la care ma uit, ar fi:
-Kiss X Sis
-To LOVE-Ru
-Motto To LOVE-Ru
-To LOVE-Ru Darkness
-Freezing
-Freezing Vibration
-Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai
-Rosario to Vampire
-Rosario to Vampire capu2
-Maken-Ki
-Maken-Ki two
-Kämpfer
-Kämpfer für die Liebe
-Ladies versus Butlers
Ar mai fi Seikon no Qwaser si sezonul doi, Seikon no Qwaser II, este un anime... sa-i spunem ciudat si foarte pervers.

Daca ti-a placut Elfen Lied, incearca si Another, Mirai Nikki, Blood-C sau Shiki, ar mai fi si Shingeki no Kyojin, este un anime foarte bun (parerea mea), nu e foarte "horror" sa zic asa, dar e super.

Uite si niste OVA-uri mai ecchi:
-Nozoki Ana
-Futari Ecchi
-Rescue Me
-Aki Sora:Yume no Naka

Ai putea incerca si unele mai romance, nu atat de perverse, ca Ao Haru Ride, Golden Time, Clannad, True Tears, Ouran Koukou Host Club, Sakurasou no Pet na Kanojo etc.

Sper ca te-am ajutat big grin

| Ionut_Seby_1998 explică (pentru I04n4):

Meriti din plin funda, Multumesc happy

3 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Kimi ni todoke
kaichou wa maid sama(+++++++++)
vampire knight(+)
ouran high school host club(+++++++)
guilty crown(+)
dn angel
bakuman
angel beats
kimi no iru machi
uta no prince sama
lovely complex(+)
sukitte ii na eu(+)
inu x boku ss(+)
btooom!(+)
sword art online(+)
chihayafuru
ore no kanojo to osananajimi ga shuraba sugiru
nisekoi
golden time(+)
toradora
photo kano
maoyuu maou yuusha
kyoshiro and the eternal sky
P.S: cele care au plus in paranteza sunt preferatele mele

| ShizAnime a răspuns:

Banuiesc ca te referi la hentai. Mai cauta pe internet. Si eu m.am uitat exact la cele la care te.ai uitat si tu. :]]