| CranK71 a întrebat:

unde pot gasi si eu episoadele de la 282 din naruto shippuden (chiar si in japoneza) sau manga de la 604 funda si vot!

5 răspunsuri:
| CranK71 explică (pentru Minato1):

Nu eu vream sa zic de la 282 in sus adica 183, 184 etc... sau manca 605, 606...

| ryuu a răspuns (pentru CranK71):

Ceea ce vrei tu, de la ep 282 si de la cap 604 in sus, nu o sa gasesti pe nicaieri. Deoarece nu au aparut nici in Jp. Episodul 283 apare Joi iar capitolul 605 apare miercuri. Si le gasesti pe http://anime.kage.ro/.
Asa ca ai rabdare!;)

| Never4ever a răspuns (pentru CranK71):

Pe animekage episoadele pana la 282.